امروز شنبه ٢۵ آذر ١٣٩۶

کی‌روش در واکنش به اظهارات سجادی: همواره تصمیمات و اقداماتم در چارچوب محدودیت‌های حرفه‌ای و اخلاقی بوده است

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پاسخ اظهارات معاون وزارت ورزش را داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش با ارائه توضیحاتی نسبت به اظهارات اخیر نصرالله سجادی واکنش نشان داد. در توضیحات سرمربی تیم ملی آمده است؛

بعد از صحبت‌های معاون محترم وزارت ورزش، سجادی و با کمال احترام و ادب توضیحات ذیل به‌منظور شفاف‌سازی ضروری به نظر می‌رسد:

1 ــ این وظیفه و مسئولیت حرفه‌ای اخلاقی یک مربی فوتبال یا هر رشته دیگر چه خارجی و چه داخلی است که تمام و کمال مسئولیت‌های مرتبط به انتخاب بازیکنان و شرایط تیمی و "آماده سازی" بازیکنان و تیم را عهده‌دار باشد.

2 ــ مسئله‌ای که باعث دخالت یا تضعیف وظایف مورد اشاره شود، مربی را در راستای وظایفش ناگزیر به تصمیم‌گیری و انجام اقدامات لازمه مطابق با قرارداد حرفه‌ای می‌کند. (بند یک، پاراگراف یک و دو، قرارداد فی‌مابین فدراسیون فوتبال ج.ا.ا. و کارلوس کی‌روش)

3 ــ همان‌طور که واضح و روشن است همواره تصمیمات و اقداماتم را بر اساس قرارداد فی‌مابین و در چارچوب محدودیتهای حرفه‌ای و اخلاقی انجام داده و طبق روال همیشه وظایفم را در راستای حمایت و حفاظت از بهترین شرایط و منافع بازیکنان، انتخاب تیم و "آماده سازی" بازیکنان و تیم ملی انجام داده‌ام.

انتهای پیام/*


تگها: کی‌روش, سجادی, سرمربی تیم ملی فوتبال

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
کی‌روش در واکنش به اظهارات سجادی: همواره تصمیمات و اقداماتم در چارچوب محدودیت‌های حرفه‌ای و اخلاقی بوده است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩۴, ١٩:٣٠

   

پر مبحث ترین