امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

فرصت یک هفته‌ای ثبت‌نام برای سفر نوروزی عتبات

سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه‌ای از آغاز پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات از فردا (سه‌شنبه) خبر داد و تأکید کرد که متقاضیان تنها یک هفته زمان برای ثبت‌نام دارند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، در بخشی از متن اطلاعیه این سازمان در خصوص پیش ثبت‌نام سفرهای سفرهای نوروزی عتبات عالیات آمده است: با عنایت به برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت ثبت نام گروه‌های اعزامی عتبات عالیات از تاریخ 21 اسفند سال 1394 لغایت 15 خرداد سال 1395 به اطلاع می‌رساند که پیش ثبت‌نام اعزام‌های دوره مذکور از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه  بیستم بهمن ماه آغاز شده و تا ساعت 16 روز سه‌شنبه 27 بهمن ادامه خواهد داشت.

در این اطلاعیه آمده است‌: متقاضیان برای انجام این پیش ثبت‌نام باید در مهلت مقرر به سامانه پیش ثبت‌نام عتبات سازمان حج و زیارت به نشانی www.atabat.haj.ir مراجعه و نام نویسی کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید:‌ پنج‌شنبه 29 بهمن قرعه‌کشی میان متقاضیان انجام خواهد گرفت و نتیجه این قرعه‌کشی‌ شنبه  اول اسفند‌ بر روی سامانه پیش ثبت‌نام عتبات عالیات قرار خواهد گرفت و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه و زمان ثبت نام قطعی در کاروان‌ها مطلع شوند.

اطلاعیه تکمیلی در خصوص پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات متعاقباً اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/


تگها: ثبت‌نام, سفر نوروزی, عتبات

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
فرصت یک هفته‌ای ثبت‌نام برای سفر نوروزی عتبات

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١١-١٣٩۴, ١١:١۵

   

پر مبحث ترین