امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

عواملی که قصد اخلال در انتخابات داشتند در شرق کشور دستگیر شدند

ذوالفقاری گفت: عناصری که قصد اخلال در انتخابات را داشتند در روزهای گذشته از سوی سپاه در شرق کشور و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور  امنیت را شرط اولیه برگزاری انتخابات دانست و گفت: از ماه‌ها قبل اقدامات لازم در این حوزه صورت گرفته و برنامه ریزی‌ها بر مبنای بررسی وضعیت امنیتی کشور و تهدیداتی که ممکن است متوجه انتخابات باشد، دسته بندی و مشخص شده است.

وی افزود: براساس این برآوردها دستورالعمل های مختلفی از سوی شورای امنیت و دستگاه های مسئول صادر شده و نیروی انتظامی بار اصلی انتخابات و حراست از شعبات اخذ رای را بر عهده دارد.

ذوالفقاری در گفت‌وگو با رادیو انقلاب ادامه داد: وزارت اطلاعات از چند ماه قبل کار خود را آغاز کرده و همچنین بسیج و سپاه تامین نیروی کمکی را بر عهده گرفته اند و ستاد کل نیروهای مسلح دستور العمل های لازم را صادر کرده اند.

وی تصریح کرد: در برخی مناطق مراقبت بیشتری را لازم داشتیم و در نقاط مرزی توفیقات خوبی صورت گرفت و عناصری که قصد اختلال در انتخابات را داشتند در روزهای گذشته از سوی سپاه در شرق کشور و مرزبانی و نیروی انتظامی و همچنین عزیزان در وزارت اطلاعات دستگیر شدند.

ذوالفقاری گفت:این افراد با صراحت در بازجویی‌ها اعلام کردند قصد اقداماتی را داشتند که از قبل خنثی شد و تا کنون همه پیش بینی‌ها صورت گرفته و مشکل خاصی در حوزه امنیت نداریم.

وی به مشکل‌آفرینی برخی طرفداران کاندیداها اشاره کرد و افزود: عواملی که می توانست تاثیر گذار باشد مد نظر قرار گرفت و مدیریت مسائل در اولویت قرار دارد؛ ضمن اینکه تمام کاندیداها با همکاری و همراهی از قانون تمکین کرده اند؛ حتی افرادی که رد صلاحیت شدند از طریق قانونی اقدام کرده اند که گام مثبتی برای کشور است.

انتهای پیام/


تگها: ذوالفقاری, اخلال در انتخابات

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
عواملی که قصد اخلال در انتخابات داشتند در شرق کشور دستگیر شدند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩۴, ١٢:٠٠

   

پر مبحث ترین