امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

رئیس فدراسیون دو میدانی کشور خبر داد؛

نفرات برتر دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مسابقات دو آسیا در بحرین شرکت خواهند کرد

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩۴, ١۵:۵٠    نسخه چاپی    
رئیس فدراسیون دو میدانی کشور گفت:نفرات برتر دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مسابقات دو آسیا در اواخر اسفند امسال بحرین شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مطلع الفجر ،در این دوره از این مسابقات در دو رده جوانان و بزرگسالان بیش از 200 ورزشکار حضورداشتند که در بخش بزرگسالان 22 استان و در جوانان 18 استان نماینده دارند.

شایان ذکر است مسافت تعیین شده برای جوانان را 8 و برای بزرگسالان 12 کیلومتردر نظر گرفته شده بود .

 رئیس فدراسیون دو میدانی کشور در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: با برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در شهرستان گیلانغرب بدنبال این هستیم که پراکندگی برگزاری مسابقات را در شهرستانهای مختلف کشور داشته باشیم.

 

مجید کیهانی تصریح نمود: هدف از این اقدام این است که مردم نقاط مختلف کشور با برگزاری مسابقات بیشتر آشنا بشوند ضمن اینکه زمینه ارتقای ورزش دو میدانی در شهرهای مختلف بیش از پیش فراهم شود.

این مسوول ضمن تجلیل از محمد جعفر مرادی ورزشکار گیلانغربی که اخیرا برای اولین بار موفق به کسب سهمیه المپیک ریو در دوی ماراتن برای کشور گردید ابراز داشت: از هریک از رده های سنی 6 نفربرتر جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت خواهد شد.

 

نفرات برتر دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مسابقات دو آسیا در بحرین شرکت خواهند کرد

 

کیهانی ابراز داشت:درنظر داریم تعدادی از نفرات را در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در دو 3هزار متر در کشور قطر شرکت دهیم و نفرات برتر انتخابی هم در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا که اواخر اسفند امسال در بحرین برگزار خواهد شد در قالب دو تیم کامل از کشورمان شرکت خواهند نمود .

 

 

 


تگها: دو قهرمانی کشور گیلانغرب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
نفرات برتر دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مسابقات دو آسیا در بحرین شرکت خواهند کرد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩۴, ١۵:۵٠

   

پر مبحث ترین