امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

فردا میاندار گیلان غرب میزبان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور است

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩۴, ٢٠:٠۴    نسخه چاپی    
دبیر هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور به میزبانی شهرستان گیلانغرب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از مطلع الفجر ،علیرضا نور محمدی در گفت‌وگویی ، اظهار داشت: به مناسب سالروز میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور سه شنبه ۸ دی ماه امسال به میزبانی شهرستان گیلانغرب دومین شهر مقاوم ایران برگزار خواهد شد.

 

دبیر هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه با بیان اینکه این مسابقات در ۲ رده جوانان و بزرگسالان مردان برگزار می‌شود، افزود: مسابقات با شرکت ۱۸۰ ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب ۲۵ تیم در هر رده انجام می‌شود.

نورمحمدی منطقه میاندار گیلانغرب را محل برگزاری این رویداد ملی نام برد و عنوان کرد: ورزشکارانی از استان‌های تهران، هرمزگان، همدان، سنندج، خراسان شمالی، شیراز، تبریز، اردبیل، اصفهان و... برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

وی مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران را از مهمانان این رویداد  ورزشی در گیلانغرب نام برد و گفت: مسابقات با حضور مشاور ایشان حمید سجادی از قهرمانان سابق استقامت، تعدادی از روسای هیئت‌های دو و میدانی استان‌ها و نیز جمعی از مسئولان استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

نورمحمدی با بیان اینکه استان کرمانشاه با ۲ تیم در این مسابقات حضورخواهد یافت، گفت: ترکیب تیم استان متشکل از ۴ بزرگسال و ۳ نفر در رده جوانان به همراه حسین امیری مربی می‌باشد و صبح سه‌شنبه مسابقات آغاز و به مدت یک روز انجام می‌شود.

دبیر هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه همچنین بیان کرد: مسابقات رده جوانان در مسافت ۸ کیلومتر و مسابقات رده بزرگسالان در مسافت ۱۲ کیلومتر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور ملی پوشان در این مسابقات افزود: منطقه میاندار گیلانغرب از موقعیتی بی‌نظیر و ایده‌آل برای برگزاری مسابقات دو صحرانوردی محسوب می‌شود.


تگها: گیلانغرب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
فردا میاندار گیلان غرب میزبان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩۴, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین