امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

کسب مقام دوم در مسابقات پینگ پنگ دانشجویان تهران توسط ورزشکار پاوه

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩۴, ١٢:٣۵    نسخه چاپی    
خانم فاطمه احمد پور ورزشکار بانو شهرستان پاوه و عضو تیم پینگ پنگ دانشگاه خوارزمی تهران در مسابقات قهرمانی دانشجویان تهران و در قالب تیم دانشگاه خوارزمی و مسابقات انفرادی و دوبل مقام دوم را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از هزار ماسوله، خانم فاطمه احمد پور ورزشکار بانو شهرستان پاوه و عضو تیم پینگ پنگ دانشگاه خوارزمی تهران در مسابقات قهرمانی دانشجویان تهران و در قالب تیم دانشگاه خوارزمی و مسابقات انفرادی و دوبل مقام دوم را به دست آورد و جواز حضور در مسابقات قهرمانی دانشجویان کشور در تابستان آینده را نیز به دست آورد.

مسابقات قهرمانی پینگ پنگ دانشجویان دانشگاههای تهران در روزهای سی آذر و یک دی ۱۳۹۴ برگزار گردید که خانم فاطمه احمد پور ورزشکار ارزنده شهرستان و عضو تیم دانشگاه خوارزمی موفق به کسب سه مقام دومی این مسابقات شد.
خانم احمد پور در مسابقات انفرادی با چهار برد و یک باخت دوم شد- در مسابقات دوبل ترکیب خانم احمد پور و قاسمی با ۵برد و یک باخت به مقام دوم دست یافت و همچنین تیم دانشگاه خوارزمی به مقام دوم دست یافت.
شایان ذکر است خانم احمد پور از ورزشکاران رشته پینگ پنگ شهرستان است که در حال حاضر در رشته روانشناسی دانشگاه خوارزمی تهران مشغول تحصیل می باشد.

کسب مقام دوم در مسابقات پینگ پنگ دانشجویان تهران توسط ورزشکار پاوه

 

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
کسب مقام دوم در مسابقات پینگ پنگ دانشجویان تهران توسط ورزشکار پاوه

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩۴, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین