امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

در سومین روز از ثبت نام داوطلبین؛

آمار کاندیداهای انتخابات مجلس در اسلام آبادغرب و دالاهو به 15 نفر رسید + اسامی

بروز شده : ١-١٠-١٣٩۴, ٢٢:١۶    نسخه چاپی    
آمار کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو تا پایان روز سوم به 15 نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از اسلام آباد خبر، در سومین روز از ثبت نام داوطلبین نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 4 نفر دیگر هم برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو ثبت نام کردند تا تعداد کاندیداها به 15 نفر برسد.
 

تیمور بستی، بهمن رضایی، مهرداد زمانی، شبنم حیرانی، سیدمظفر سیدی، قاسم قاسمی، حجت الاسلام مصطفی نوروزی، سهام الدین چراغی، معصومه صیادی، امیر فرخی و حسن پیرکرمی 11 کاندیدای ثبت نامی حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب دالاهو در دو روز ابتدایی بودند.

 

بر اساس این گزارش در سومین روز  از ثبت نام داوطلبین نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز نصرت الله مهدی زاده، شهریار مصطفایی، نورالدین زارعی و علی یاور کرمی هم برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو ثبت نام کردند که در مجموع آمار ثبت نام کنندگان به 15 نفر رسید.

 

گفته می شود، امروز نیز نادر نادری و پرویز رزمدیده  برای ثبت نام در فرمانداری اسلام آبادغرب حضور حواهند یافت و حشمت الله فلاحت پیشه که قرار بوده در وزارت کشور ثبت نام کند هم احتمال حضورش در فرمانداری شهرستان برای ثبت نام وجود دارد.

 

علی جلیلیان و علی صابری برنامه دارند که در چهارشنبه  ثبت نام کنند و حاج تورج بدری نیز برنامه ثبت نام در روزهای آینده را دارد.

 

به گزارش اسلام آباد خبر، در روز های آینده شاهد اتفاقات جذابی در ثبت نام کاندیداتوری افراد ناشناسی خواهیم بود که تاکنون اسمی از آنها در میان نبوده و همچنین بالعکس برخی از افراد نیز بنا به دلایل نامعلومی، هرچند تاکنون کمابیش فعالیت انتخاباتی کرده اند ممکن است اصلا ثبت نام نکرده و وارد گردونه رقابت نشوند.


تگها: ثبت نام کاندیداهای مجلس اسلام آبادغرب دالاهو

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
آمار کاندیداهای انتخابات مجلس در اسلام آبادغرب و دالاهو به 15 نفر رسید + اسامی

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩۴, ٢٢:١۶

   

پر مبحث ترین