امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

فرماندارشهرستان سرپل ذهاب:

اقتدار و امنیت نظام اسلامی مدیون خون پاک شهداست

بروز شده : ١-١٠-١٣٩۴, ٢١:۵۶    نسخه چاپی    
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: اقتدار، امنیت، صلابت و سرافرازی ایران اسلامی مدیون خون پاک شهیدان و ایثار خانواده های معظم شهداست.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از  بازی دراز ،  جهانبخش حیدری در دیدار با خانواده شهدای شهرستان سرپل ذهاب بر ضرورت الگوگیری از شهدا تاکید کرد و گفت: دوران دفاع مقدس برای ملت ایران تجربه گرانبهایی است و ضروری است تا امروز نیز با الگوگیری از آن دوران، خود را برای مواجه با مسائل مختلف آماده کنیم.

 

وی افزود: اقتدار، امنیت، صلابت و سرافرازی نظام اسلامی مدیون خون پاک شهیدان است و به واسطه ایثار خانواده معظم شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس که در راه برقراری امنیت جان خود را تقدیم اسلام کرده اند به دست آمده است و همه وظیفه دارند تا از میراث گرانقدر شهیدان پاسداری کنند.

 

وی مسیرشهدای انقلاب اسلامی را الگو گرفته از راه شهدای کربلا خواند و افزود: شهدای ما با درس گرفتن از واقعه عاشورا و الگوگیری از یاران حضرت ابا عبدالله ‌الحسین (ع) به میدان جهاد و شهادت قدم گذاشتند و در این امتحان بزرگ موفق و سربلند بیرون آمدند.

 

در ادامه سلمان حسن پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب نیز طی سخنانی شهدا را افتخارآفرینان سرزمین اسلامی ایران خواند و گفت: خانواده ها و بازماندگان شهدا  امروز مدافع آرمان‌های شهدای والامقام در عصر کنونی هستند.

 

وی بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به خانواده شهدا تأکید و اضافه کرد: مسئولان و متولیان امر باید برنامه‌ ریزی مطلوبی در راستای سرکشی و رسیدگی به خانواده‌های شهدا داشته باشند زیرا سرکشی مسئولان، کوچک ترین انتظار آن‌ها است.

 

حسن پور در پایان گفت: دشمنان نظام باید بدانند که خانواده‌های والامقام شهدا نزد مردم با بصیرت ایران اسلامی دارای جایگاه ارزشمندی هستند و آحاد ملت ایران از شهدا الگو می گیرند.

 

فرماندار شهرستان درمعیت رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان باحضور در منزل شهید گرانقدر حیدر خدر ویسی و جانباز و آزاده دلاور یداله خدرویسی خانواده این عزیزان را مورد تفقد و دلجویی قرارداد.

 

لازم به ذکر است، شهرستان سرپل ذهاب درغرب استان کرمانشاه تعداد 856 شهید والامقام را تقدیم آرمان های بلند انقلاب و این مرز و بوم کرده است.


تگها: سرپل ذهاب دیدار با خانواده شهدا فرماندار

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
اقتدار و امنیت نظام اسلامی مدیون خون پاک شهداست

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩۴, ٢١:۵۶

   

پر مبحث ترین