امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

با پیروزی مقابل مرصاد اسلام آباد؛

تیم هاوار جوانرود قهرمان نیم فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک استان شد/ جدال دوباره دو تیم همشهری برای صدرنشینی

تیم فوتبال هاوار جوانرود در آخرین بازی نیم فصل خود با پیروزی برابر مرصاد اسلام آباد و کسب سیزده امتیاز قهرمانی نیم فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک استان را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال،  تیم هاوار جوانرود در آخرین بازی نیم فصل خود از سری رقابتهای لیگ دسته یک استان کرمانشاه با پیروزی سه بر صفر مقابل مرصاد اسلام آباد و کسب سه امتیاز این بازی امتیازات خود را به سیزده رساند و نظر به اینکه تیم شهرداری جوانرود نیز سیزده امتیازی می باشد با امتیاز بازی رو در رو ، قهرمانی نیم فصل این رقابتها را ازن خود کرد.

 

 

تیم هاوار جوانرود در حالی به مصاف تیم مرصاد اسلام آباد رفت که در اوایل نیمه اول بازی با تغییر هوا شاهد بارش شدید باران  روبرو شد و تا آخر بازی ادامه داشت.

 

تا اکنون تیمهای هاوار با 13 امتیاز و شهرداری جوانرود با  13 امتياز صدر نشین و تیمهای سلامت اسلام اباد با 7 امتیاز، تیم مرصاد اسلام آباد با 6 امتیاز، قند بيستون با 6 امتیاز ، تیم روانسربا 5 امتیاز و تیم پاوه بدونه امتیاز در رده های  بعدی قرار دارند.

جلال بیگ محمدی مربی تیم هاوار جوانرود ضمن تاکید بر تلاش تیم هاوار برای کسب  نتیجه مناسب در نیم فصل دوم گفت: بازی حساس و سختی در بازی دربي دوم ما با تیم شهرداری جوانرود که هم اکنون سیزده امتیازی می باشد در راه داریم که ما از تمام توان خود برای پیروزی در این بازی استفاده خواهیم کرد تا بارديگر باپيروزي  در این بازی همچنان در سدرجدول بمانيم.

وی خاطر نشان کرد: به طور قطع  نيم فصل را طوفاني آغاز خواهیم کرد و با وجود اینکه شهرداري ازلحاض مهره وامكانات ازمابهتر هستند ، اما  دليلی برای تسلیم شدن ما نبوده و تیم ما ثابت کرده است که هميشه درشرايط سخت از نداشته ها،  داشته ها را خلق نموده که امیدواریم باپيروزي دوباره در این بازی ،  قدرت تيم بدون مهره را به رخ حريفان بار دیگر به اثبات برسانیم و كنيم همه چيز مهره وامكانات نيست.


تگها: جوانرود

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
تیم هاوار جوانرود قهرمان نیم فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک استان شد/ جدال دوباره دو تیم همشهری برای صدرنشینی

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩۴, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین