امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

معیار انتخابِ هئیت اجرایی انتخابات روانسر چه بود؟!/چرا بازاریان نباید در اجرای انتخابات سهمی داشته باشند

هئیت اجرایی انتخابات در شهرستان روانسر در حالی مشخص و معرفی شده اند که تمامأ از قشر فرهنگی جامعه و برخی از آنان خارج از حوزه روانسر مشغول به فعالیت می باشند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از سراب روانسر، انتخاباتِ پیش رو (اسفند ماه) در حالی مراحل ابتدایی خود را پشت سر می گذارد که برای تعیین ۲۹۰ کرسی دوره دهم مجلس شورای اسلامی و ۸۶ کرسی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری فضای کشور را تحت تأثیر خود قرار داده است.

 

 

وزارت کشور ایران که مسئول برگزاری انتخابات است هزینه برگزاری این انتخابات را ۱۶۰ میلیارد تومان پیش بینی می‌کند، که توسط ۹۶۰ هزار نفر عامل اجرایی برگزار می‌شود.

 

 

شهرستان روانسر به مانند سایر شهرها و مراکز استان های سراسر کشور طی جلسه ی که اواسط هفته قبل برگزار شد، هیئت اجرایی انتخاباتی خود را مشخص و معرفی نمود که اسامی آنها را در ادامه مشاهده می نمایید.

 

 

منوچهر سلیمانی، (معتمد و ساکن شهرستان ).
 

اسماعیل جوانمردی، (  بازنشسته آموزش و  پرورش).
 

حسین مرادی، ( بازنشسته آموزش و پرورش ).
 

سید فیصل الدین هاشمی، ( ریاست دانشگاه علمی کاربردی).
 

محمدلقمان غفوری، ( معاون نوآوری آموزش و پرورش).
 

حسیم پیکری، ( دبیر آموزش و پرورش).
 

بیان ریحانی فر، ( مسول مرکز رشد شهرستان).
 

شهریار بهشتی زاده، ( ریاست بانک ملی).
 

 

با این اوصاف چندین سوال در این زمینه ،ذهن مردم را به سمت خود سوق خواهد داد  و افکاری را از این سمت و سو تراوش خواهد نمود که " معیار انتخاب هئیت اجرایی انتخابات در شهرستان روانسر بر چه اساسی است که جز فرهنگیان ،کسی در این میان به چشم نمی خورد؟ "

 

-    آیا غیر از فرهنگیان معتمدی در سطح شهرستان نبود؟

-    چرا نباید معتمدین از فعالین حوزه ها و سایر ادرات سطح شهر روانسر باشند؟

-    آیا کسبه و بازاریان نبایستی در این بین سهمی داشته باشند؟

-    و ...

 

 

شایسته است در راستای تقویت و اعتلای روحیه شور و نشاط انتخاباتیِ مردم، در عرصه حساس کنونی، نگاه مسئولان به مردم شهرستان به گونه¬ای باشد که تمامی افراد جامعه را از هر صنف و قشری در انتخابات و تأمین شرایط اجرایی و عملیاتی آن سهیم بدانند تا به مانند ادوار گذشته مردم همیشه در صحنه¬ی دروازه اورامانات علاوه بر حضور پر شور خود در پای صندوق های رأی در راستای پیشبرد و اجرایی شدن انتخابات نقشی هر چند کوچک اما عظیم داشته باشند.

 


تگها: هیئت اجرایی انتخابات شهرستان روانسر اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات معیار انتخابِ هئیت اجرایی انتخابات روانسر اجرای انتخابات

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
معیار انتخابِ هئیت اجرایی انتخابات روانسر چه بود؟!/چرا بازاریان نباید در اجرای انتخابات سهمی داشته باشند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩۴, ١٧:٣٨

   

پر مبحث ترین