امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه :

دادستان دادگستری سرپلذهاب منصوب شد

مراسم تودیع ومعارفه دادستان شهرستان سرپلذهاب با حضور رئیس کل دادگستری استان برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از بازی دراز، دراین مراسم  که رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و برخی دیگر از مسئولان قضایی استان و مسئولین محلی این شهرستان حضورداشتند محمد صادقی به عنوان دادستان جدید دادگستری شهرستان سرپل ذهاب منصوب و از زحمات برهان رضایی دادستان اسبق دادگستری این شهرستان تجلیل شد.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب  دراین آیین خدمت دردستگاه قضایی را وظیفه سنگین و خطیری خواند و گفت: قرار گرفتن درمسند قضاوت بسیار حائزاهمیت است به ویژه درشهرستان سرپلذهاب که با وجود جنگ زدگی و تنوع قومی و قبیله ای ،حساسیت ویژه ای دارد لذا باید از زحمات همه کسانی که در این مجموعه خدمت می کنند بصورت ویژه ای تقدیر و تشکر داشت.

 

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری درادامه با آرزوی توفیق الهی برای  دادستان جدید دادگستری شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: امیدواریم ایشان با تمام توان و تلاش صادقانه از این مسئولیت مهم پاسداری و حافظ حقوق مردم در این امور باشند.

وی گفت : در زمان امامان معصوم با وجود هجمه های دشمن، ائمه اطهار عدالت را همواره پیشه خود قرار داده اند و این یکی از خصوصیت های بارز و اصل ائمه اطهار بوده است.

صفدری خاطرنشان کرد : عدالت همچون شمشیری برنده است که باید برای مبارزه باظلم بکار گرفته شود به طوری که ظلم جرأت حکومت را نداشته چرا که عدالتی را عدالت است که پیرو راه الهی و نابود کننده ظلم وبدی باشد.

 

دادستان اسبق دادگستری شهرستان درادامه مراسم گفت: شهرستان سرپلذهاب با توجه به جایگاه ویژه ای که دراستان دارد بحمدالله کمترین آمار جرم و جنایت را در بین تمام شهرستانهای استان دارا می باشد که این امر نشانه گر تلاش و همت همه دستگاهای دولتی و مردم در مقابله با جرم و جنایت است.

 

برهان رضایی تصریح کرد : درمدت خدمت به مردم شهرستان تعداد 17569 فقره پرونده منجربه صدورحکم شده وازاین تعداد 17375 فقره پرونده مختومه شده است.

لازم به ذکر است برهان رضایی مدت 4 سال به عنوان دادستان دادگستری شهرستان سرپلذهاب خدمت نموده است.


تگها: سرپلذهاب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
دادستان دادگستری سرپلذهاب منصوب شد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩۴, ١٧:٢۴

   

پر مبحث ترین