امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

در راستای مبارزه با مواد مخدر؛

کشف بیش از 3 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 31 نفر از سوداگران مرگ در کنگاور

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور از کشف 3 کیلو 400گرم مواد مخدر خبرداد و گفت:با اقتدار و اشراف اطلاعاتی نیروهای انتظامی تعداد 31 نفر از سوداگران مرگ در شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش  پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از سرهنگ حسین براری در گفتگو با خبرنگار آفتاب آفتاب کنگاور بیان داشت : در راستاي اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با موادافيوني و برخورد با سوداگران مرگ،همچنین پاکسازي نقاط آلوده؛عملیات های زیادی در سطح شهرستان کنگاور به اجرا گذاشته شد.

وی با اشاره به اينکه طي چندین عمليات، 31 نفر از سوداگران مرگ دستگير و به مراجع قضائي معرفي شدند، اذعان داشت: با اقتدار و اشرافيت اطلاعاتي پليس در جاي جاي نقاط شهرستان کنگاور، اخلالگران و هنجار شکنان از چشمان تيزبين پليس پنهان نخواهند ماند و با کوچکترين هنجار شکني طبق قانون برخورد مي شود.

 

براری اظهار داشت: در مجموع عملیات های صورت گرفته و دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر؛در مجموع 3 کیلو و 400 گرم مواد مخدر کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی کنگاور با قدردانی از همکاری مردم با پلیس در تامین نظم و امنیت، تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مواد مشکوک قاچاق مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


تگها: مواد مخدر دستگیری سوداگران مرگ نیروی انتظامی سرهنگ براری شهرستان کنگاور

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
کشف بیش از 3 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 31 نفر از سوداگران مرگ در کنگاور

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩۴, ١۴:١٠

   

پر مبحث ترین