امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

گلمحمدی ؛عضو فعال شورای اسلامی شهر گیلانغرب؛

کمبودو محرومیتهای شهرستان گیلانغرب از معاون اول رییس جمهور مطالبه شد/گیلانغرب با وجود ظرفیتهای موجود نیازمند برنامه مدون و اجرایی است

عضو شورای اسلامی شهر گیلانغرب گفت:توجه به محرومیت و کاستی های خدماتی و رفاهی در گیلانغرب مقوله مهمی که پیگیری آن وظیفه ماست کما اینکه در سفر اربعین به کربلای معلی مشکلات این شهر مقاوئم را به سمع معاون اول رییس جمهور رساندم .

به گزارش  پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از مجتبی گلمحمدی ، عضو شورای شهر گیلان غرب  در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر ، موضوع  رفع محرومیت و کاستی های شهر گیلان غرب را یکی از اصلی  ترین و به حق ترین مطالبات همشهریان به شمار اور و گفت : به راستی که مردم گیلان غرب که 8 سال دفاع جانانه را در مواجهه با جبهه باطل بعثی  با عزت و شجاعت و مقاومت بی مثال خود  تجلی بخشیدند شایسته وضعیت موجود نیستند به بیانی برخی حوزه ها در شان مقاومت و مرزداری مردم این خطه نیست .

 

وی تصریح نمود : اگرچه  نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  ومسئولان اجرایی شهرستان  ، بنده و همکاران در شهر گیلانغرب همواره رویه خدمت بی منت و افتخار امیز را در راس امور کاری و منش خود قرار داده ایم اما بنده در سفر معنوی اخیر که قسمت شد و به پابوس حضرت ابا عبداله الحسین .ع.مشرف شدم  در مسیر سعادتی شد به صورت اتفاقی ، در مکان نجف اشرف و در جوار حرم مطهر علی بن ابیطالب .ع.  با معاون اول رییس جمهور دیدار کردم  و مشکلات و کاستی های شهر را به سمع ایشان رساندم .

 

گلمحمدی ابراز داشت: در این دیدار کوتاه  که به سختی میسر شد ، محرومیت و نبود و نقصان در برخی زیر ساختها و حوزه ها را  از جمله مشکلات بیمارستان الزهرا.س. گیلان غرب و اینکه با وجود فضای عظیم والطویل فیزیکی  اما متاسفانه این بیمارستان فاقد تجهیزات تخصصی و حیاتی است بازگو کردم .

 

وی گفت: اینکه بازارچه مرزی سومار که نزدیک 1 سال از  افتتاح و بازگشایی ان به عنوان چشم انداز گذر گیلان غرب از محرومیت قلمداد می شد و اینکه تاکنون آن جایگاه اصلی  و انتظار عمومی را محقق نکرده و همچنین مشکلات حوزه راههای مواصلاتی این بازارچه وعدم  استقرار دفاتر گمرکی و باجه های بانکی  و همچنین مهمتر از اینها در این خصوص رسمی نبودن این بازارچه در گیلان غرب در شرایطی که میتواند به یک مولفه استراتژیک اقتصادی در منطقه هم به استان و هم به محرومیت گیلان غرب کمک کند  به عنوان مشکلاتی با آقای اسحاق جهانگیری مطرح شد که ایشان ضمن صحه بر رشادتها و مقاومت مردم گیلانغرب  قول دادند مشکلات یاد شده از جمله وضعیت بازارچه و راههای مواصلاتی و نبود امکانات تخصصی و پزشکی حیاتی  و لازم  در بیمارستان الزهرا .س. رادر دستور کار پیگیری قرار دهند کما اینکه قول ملاقات حضوری نیز از ایشان دریافت کردم .

 

عضو فعال و مردمی شورای اسلامی شهر گیلانغرب ابراز داشت : اگرچه در آن فرصت محدود مجال مطرح کردن همه مشکلات شهرستان گیلان غرب با معاون اول محترم جناب آقای رییس جمهور فراهم نشد اما جهت استحضار مسئولان محترم استانی عنوان میکنم که گیلانغرب اکنون که برخی زیرساختها نظیر آب های محسور کافی در پشت سدها و معادن قیر طبیعی موجود و همچنین بهره مندی از ظرفیت بازارچه سومار  را داراست اکنون این شهرستان به واسطه وجود بالقوه این ظرفیتها نیازمند تدبیر و برنامه اجرایی برای استفاده از این ظرفیتهاست که باید مسئولان با درایت خود زمینه بهره مندی جوانان ، کشاورزیان و تجاز و جویندگان کار را در هر حوزه فراهم نمایند.

 

مجتبی گلمحمدی در پایان گفت : گیلانغرب که 8 سال دفاع جانانه  سرشار از روحیه مقاومت و مرزداری  شهر و دیار را ترک نکرد و در سنگر دفاع جسورانه ایستاد امروز باید در کانون توجه بیشتر و نگاه ویژه مسئولان محترم باشد تا علاوه بر محقق شدن بستر اشتغال و توسعه شهر  مردم هم  در آسایش  و رضایت بیش از پیش زندگی کنند .


تگها: دیدار با جهانگیری گلمحمدی شورای اسلامی شهر بازارچه سومار سدهای شهر

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
کمبودو محرومیتهای شهرستان گیلانغرب از معاون اول رییس جمهور مطالبه شد/گیلانغرب با وجود ظرفیتهای موجود نیازمند برنامه مدون و اجرایی است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۵٧

   

پر مبحث ترین