امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری گیلانغرب؛

به جای منافع شخصی باید منافع مردم را در نظر بگیریم / مسئولان گیلانغرب باید نسخه ای را که پروژه های کلیدی برای تحول این شهرستان در آن مطرح شده تهیه و ارائه کنند

استاندار کرمانشاه خطاب به مسئولان گفت: باید برای انجام کارها مصلحت مردم را در نظر بگیریم تا به نتیجه برسیم اما اگر منافع شخصی و سازمانی را در نظر داشته باشیم نه تنها خدمتی به مردم نکرده ایم بلکه خود نیز ضرر خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مطلع الفجر،اسدالله رازانی در جلسه شورای اداری گیلانغرب  که بعد از بازدید از بازارچه مرزی سومار ، سد شرفشاه و دیدار با خانواده شهدا و جانبازان گیلانغرب در ادامه برنامه های یک روزه وی در گیلانغرب انجام شد  به مقاومت مردم گیلانغرب در 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نظر به مقاومت و کارنامه درخشان این شهرستان سال ها رنج جنگ تحمیلی را تحمل کرده و امروز نیز یکی از نقاط اساسی ارتباط ایران با عراق است.


وی  بر عزم جزم و همت مضاعف برای توسعه گیلان غرب تاکید کرد ویاد آور  شد: اعتقاد بنده این است که هر وقت مردم و مسئولان تصمیم بگیرند که در منطقه تحول ایجاد شود این امر محقق خواهد شد.

 

استاندار کرمانشاه در ادامه به ظرفیت های استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت های استان به خوبی استفاده کنیم.
رازانی به معضل بیکاری در استان اشاره کرد و اظهار داشت: اشتغال نباید برای مردم یک نیاز باشد بلکه باید مردم بتوانند به راحتی شغل پیدا کنند

.

وی خطاب به مسئولان گفت: باید برای انجام کارها مصلحت مردم را در نظر بگیریم تا به نتیجه برسیم اما اگر منافع شخصی و سازمانی را در نظر داشته باشیم نه تنها خدمتی به مردم نکرده ایم بلکه خود نیز  ضرر خواهیم کرد.

 

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات خوبی در گیلانغرب انجام شده است عنوان کرد: با توجه به ساخت سدها و راه اندازی بازارچه مرزی گیلانغرب می توانیم این انتظار را داشته باشیم که گیلانغرب به زودی متحول شود.

رازانی افزود: مسئولان شهرستان گیلانغرب باید نسخه ای را که پروژه های کلیدی برای تحول این شهرستان در آن مطرح شده تهیه و ارائه کنند.


وی  با عنوان اینکه پروزه های تدوین ارائه شده دوره مشخص و کوتاه مدت منتج به نتیجه و سر انجام داشته باشند عنوان کرد: این مهم باید مد نظر باشد که در این نسخه باید پروژه هایی با توجه به اهمیت در یک بازه پنج ساله طرحی شود.

 

استاندار کرمانشاه در یک سفر یک روزه به منظور بررسی مشکلات شهرستان گیلان غرب به این شهرستان سفر کرد که ضمن ان از بازارچه مرزی سومار ، روند فیزیکی و کیفی پیشرفت سد شرفشاه ، جاده مواصلاتی زله زرد منتهی به بازاررچه سومار و دیدار با خانواده شهدا و به منظور جمع بندی نهایی در جلسه شورای اداری این شهرستان به همراه مدیران کل و تاستانی و روسای دستگاههای اجرای گیلانغرب شرکت کرد .


تگها: جلسه شورای اداری رازانی گیلان غرب بازارجه سومار سد شرفشاه

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
به جای منافع شخصی باید منافع مردم را در نظر بگیریم / مسئولان گیلانغرب باید نسخه ای را که پروژه های کلیدی برای تحول این شهرستان در آن مطرح شده تهیه و ارائه کنند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۵٢

   

پر مبحث ترین