امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

مسئول تربیت وتعالی سپاه سرپلذهاب :

برگزاری یادواره شهداء نقش مهمی دربصیرت افزایی جامعه دارد / لزوم حرکت درمسیر آرمان شهداء

مسئول تربیت و تعالی سپاه ناحیه سرپل ذهاب باتاکیدبرلزوم تبعیت و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهدا گفت : برگزاری یادواره های شهداء نقش مهمی در بصیرت افزایی به جامعه دارد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام علی گلیاری دراولین یادواره شهدای روستای کاهسرا ضمن تشریح اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه وانتقال خاطرات دوران دفاع مقدس به نسل های آینده افزود : امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جایگاه خانواده های معظم انها برای تداوم انقلاب اسلامی و عزت و عظمت نظام اسلامی ایران و ایرانیان لازم و ضروری است .

وی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا گفت: برگزاری یادواره شهدا نقش مؤثری در روشنگری، بصیرت و دشمن شناسی جامعه دارد و زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.

 

گلیاری در ادامه شهدا را الگوی کامل اخلاص و ایثار معرفی کرد و افزود : مقام شهدا چراغ راه هدایت و راهنمای جامعه هستند وشهدا با جانفشانی و رشادت های خود رسالت معنوی خود را در راستای دفاع از میهن اسلام انجام دادند.

وی در راستای تداوم راه شهیدان افزود: تبعیت و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهدا لازمه تداوم راه شهیدان خواهد بود وامینت موجود در کشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.

 

اولین یادواره شهدای روستای کاهسرا با حضور مسئول تربیت و آموزش ناحیه سپاه سرپل ذهاب وخانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران در بخش قلعه شاهین سرپل ذهاب برگزار شد

 سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از 85 هزار نفر جمعیت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهید، 163 آزاده و 840 جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.


تگها: سرپل ذهاب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
برگزاری یادواره شهداء نقش مهمی دربصیرت افزایی جامعه دارد / لزوم حرکت درمسیر آرمان شهداء

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۴۶

   

پر مبحث ترین