امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

فرماندار اسلام آباد غرب مطرح کرد:

پرداخت بیش از 25 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی توسط صندوق کار افرینی امید در اسلام آبادغرب/ پرداخت بیش از 480 میلیارد ریال تسهیلات از خط اعتباری سفر رهبری به استان

فرماندار اسلام آباد غرب گفت: از محل تسهیلات خط اعتباری مقام معظم رهبری در سفر به استان 1094 طرح با اعتبار 48 میلیارد و 800 میلیون تومان مصوب شد که از این تعداد به370 طرح مبلغ 8 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از اسلام آباد خبر، فرماندار اسلام آبادغرب در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت: بیش از 70 درصد تعهد اشتغال دستگاههای اجرایی شهرستان محقق شده است.

 

وی افزود: تعهد اشتغال دستگاههای اجرایی شهرستان در سالجاری 2527 نفر بوده که تا امروزبرای  1807 شغل ایجاد شده است.

 

در این جلسه  فرماندار شهرستان با تشریح اهمیت مبحث اشتغال گفت: فراهم ساختن شرایط و تسهیل در ایجاد طرحهای اشتغالزا باید در دستور کار مدیران محترم شهرستان باشد و مدیران ارجمند سعی کنند  کارآفرینان را برای حضور در حوزه کار و اشتغال تشویق کنند.

 

افشین کریمی گفت: از محل تسهیلات خط اعتباری مقام معظم رهبری در سفر به استان 1094 طرح با اعتبار 48 میلیارد و 800 میلیون تومان  مصوب شد که از این تعداد به370 طرح مبلغ 8 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

 

وی در ادامه بیان داشت: در بحث مشاغل خانگی 2624 طرح با اشتغال 3187 نفر مصوب شده که از این تعداد به 1469 طرح 5 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

 

فرماندار اسلام آباد غرب گفت: صندوق کار افرینی امید در این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون  به 102 طرح در بخشهای خانگی،خود اشتغالی ،کارفرمایی و..... 2 میلیارد و 575 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است .

در این جلسه طرح مرغداری گوشتی با اعتبار 100 میلیون تومان و اشتغال 2 نفر و همچنین طرح تولید سیم ظرفشویی با اعتبار 50 میلیون تومان و اشتغال 2 نفر به تصویب اعضای جلسه رسید.

 

انتهای پیام/


تگها: تسهیلات خود اشتغالی صندوق کار افرینی امید اسلام آبادغرب خط اعتباری سفر رهبری

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
پرداخت بیش از 25 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی توسط صندوق کار افرینی امید در اسلام آبادغرب/ پرداخت بیش از 480 میلیارد ریال تسهیلات از خط اعتباری سفر رهبری به استان

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩۴, ١۴:١۵

   

پر مبحث ترین