امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

طی کمیسیونی؛

تعامل و همکاری بیشتر بین شهرداری و دفتر نظام مهندسی در دستور کار شهرداری جوانرود قرار گرفت

کمیسون فنی و شهر سازی شورای اسلامی شهر جوانرود در راستای تعامل و همکاری بیشتر بین شهرداری و دفتر نظام مهندسی و بررسی و نظارت بیشتر بر ساخت و سازها تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال،  طی جلسه ای باحضور اعضای کمیسیون، شهردار، مسئول واحد فنی و مهندسین ناظر دفتر نظام مهندسی  و در راستای تعامل و همکاری بیشتر بین شهرداری و دفتر نظام مهندسی و بررسی و نظارت بیشتر بر ساخت و سازها در دفتر شورا شهر جوانرود تشکیل شد.

 

 

فریدون ابراهیمی در این زمینه گفت: این جلسه در راستای تعامل و همکاری بیشتر بین شهرداری و دفتر نظام مهندسی و بررسی و نظارت بیشتر بر ساخت و سازها  از سوی حاضرین مورد بررسی قرار گرفت که به نتایج خوبی در این زمینه دست یافتیم.

 

وی تصریح کرد: در این جلسه مواردی از جمله  واگذاری کارهای پلیس ساختمان و اجرائیات به شرکتهای واجد الشرایط از سال ۹۵، گزارش مهندسین ناظر ساختمان از ابتدای کار تا پایان کار به شهرداری ، در اختیار قراردادن ضوابط و قوانین شهرسازی ازسوی شهرداری به مهندسین ناظر، چاپ و نصب بنر مشخصات و اطلاعات  ساختمان ازقبیل: متراژ زمین، تعداد طبقات و نام مهندس ناظر و تشکیل جلسه توجهی برای استادکاران، بساز و بفروش ها، بنگاه های معاملاتیبررسی ومورد اتخاذ تصمیم گردید.


تگها: جوانرود

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
تعامل و همکاری بیشتر بین شهرداری و دفتر نظام مهندسی در دستور کار شهرداری جوانرود قرار گرفت

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۵۵

   

پر مبحث ترین