امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

ملا غفوری در پی جنایت ارتش نیجریه اعلام داشت:

دشمنان اسلام بدنبال تفرقه در اسلام هستند در حالیکه اسلام دینِ اتحاد است

امام جمعه شهرستان روانسر در پی اقدام فجیع ارتش نیجریه و کشتار بی رحمانه ی شیعیان شهر زاریا ضمن محکومیت این جنایت، اسلام را دین اخوت، مهربانی و اتحاد دانست.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از سراب روانسر، ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن محکومیت جنایت فجیع ارتش نیجریه در کشتار شیعیان این کشور خواستار این امر شد که ارتش نیجریه باید از خداوند و مسلمانان عذرخواهی کند.

 

 

امام جمعه شهرستان روانسر با بیان اینکه اسلام دین اخوت و برادری است تصریح نمود: متأسفانه مستکبرین و مخالفین دین مبین اسلام بهمراه ایادی استکباری در صدد هستند تا در میان امت اسلامی و برادران شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند اما غافل از این می باشند  که اسلام دین اتحاد است.

 

 

وی با بیان اینکه تمامی علمای دینی و روحانیون در سراسر بلاد اسلامی باید در جهت حفظ وحدت گام بردارند عنوان داشت: تمامی مبارزات علیه دولت های اسلامی باید با تلاش مصرانه علمای دینی سرکوب شود.

 

 

ماموستا غفوری در پایان بار دیگر ضمن محکومیت این اقدامِ نیجریه افزود: ارتشِ بی تعهد نیجریه با هجوم به منزل شیخ ابراهیم زکزاکی و همچنین حمله به حسینیه بقیة‌الله در شهر زاریا باید از جانب دولت های اسلامی مورد بازخواست قرار گیرد و این ارتشِ بی کفایت باید از مسلمانان عذرخواهی کند.


تگها: کشتار بی‌رحمانه شیعیان در نیجریه ملا غفوری امام جمعه روانسر شهر زاریا نیجریه شیخ زکزاکی دین اسلام اتحاد تفرقه افکنی دشمنان اسلام

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
دشمنان اسلام بدنبال تفرقه در اسلام هستند در حالیکه اسلام دینِ اتحاد است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۵٠

   

پر مبحث ترین