امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

به منظور بررسی مشکلات شهرستان ؛

استاندار کرمانشاه وارد شهرستان گیلانغرب شد

بررسی مسائل و مشکلات شهرستان و بازارچه مرزی سومار، وضعیت گاز رسانی، مسکن مهر، راه ها، طرح های آبرسانی، سد شرفشاه، زمین های زراعی، تسهیل در امر صادرات و ایجاد زیرساخت های لازم در بازارچه مرزی سومار از جمله اهداف سفر استاندار به گیلانغرب است .

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مطلع الفجر،فرماندار گیلانغرب در گفت و گو یی اظهار داشت: استاندار کرمانشاه قرار است در این سفر یکروزه از شهرهای مرزی سومار و نفت شهر بازدید کند و در ادامه در کمیته برنامه ریزی شهرستان شرکت خواهد کرد.

کرم محمدی بررسی مسائل و مشکلات شهرستان و بازارچه مرزی سومار، وضعیت گاز رسانی، مسکن مهر، راه ها، طرح های آبرسانی، سد شرفشاه، زمین های زراعی، تسهیل در امر صادرات و ایجاد زیرساخت های لازم در بازارچه مرزی سومار را از جمله مورادی عنوان کرد که در سفر یک روزه استاندار کرمانشاه مورد بازدید، بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان به منظور بررسی مشکلات این منطقه بویژه در بخش های امور زیربنایی، کشاورزی، اقتصادی و اجتماعی را از دیگر برنامه های سفر اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به گیلانغرب عنوان کرد.


تگها: گیلانغرب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
استاندار کرمانشاه وارد شهرستان گیلانغرب شد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩۴, ١٣:٣٩

   

پر مبحث ترین