امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

قتل برادر به خاطر اختلاف خانوادگی در کنگاور

اوج گرفتن اختلاف خانوادگی و دعوای لفظی زمینه ای شد تا جوانی برادر بزرگتر خود را به قتل برساند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از آفتاب کنگاور؛ سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی کنگاور در گفتگو با خبرنگارآفتاب کنگاور از دستگیری متهمی 32 ساله خبر داد و گفت : صبح روز گذشته  ساعت 9 و 30 دقیقه خبر قتل مردی به مرکز فوریت های پلیس 110 داده شد که ماموران گشت بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد : پس از مراجعه ماموران به محل وقوع حادثه با پیکر بی جان مردی 39 ساله با هویت"ح - ا"  مواجه شدند که بر اثر اصابت جسم سخت به چند ناحیه از سر دچار جراحت شدید شده که در نهایت منجر به فوت وی گردید.

 

سرهنگ براری تصریح کرد : پس از حضور ماموران پلیس آگاهی شهرستان به همراه قاضی کشیک در محل حادثه و انجام تحقیقات پلیسی، متهم به نام "م – ا" که به واسطه پاکسازی و پنهان کردن آثار جرم قصد داشت خود را از این ماجرا بی خبر نشان دهد؛دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان انتقال دادند.

 

فرمانده انتظامی کنگاور ادامه داد : پس ازبازجویی های تخصصی و علمی و انجام اقدامات تحقیقاتی مشخص شد برادر مقتول که جوانی 32 ساله است صبح روز حادثه با مقتول به دلیل اختلاف خانوادگی درگیری لفظی داشته است.

 

وی افزود : در نهایت پس از گذشت 24 ساعت از وقوع قتل؛ برادرمقتول در محل پلیس آگاهی شهرستان با مستندات و دلایل محکم پلیس مواجه شد و به جرم خود اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی کنگاور تصریح کرد : در اعترافات متهم در خصوص چگونگی وقوع حادثه؛اختلاف خانوادگی و اوج گرفتن مشاجره لفظی را میتوان از دلایل اصلی انگیزه قتل دانست که متهم  به این مساله اذعان داشت.

وی گفت : متهم پس از تکمیل شدن پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

 

سرهنگ براری توصیه هایی جهت جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخی داشت و تاکید کرد: مبارزه با هوای نفس و خودخواهی و غرور و خودپسندی، نه تنها جلو بروز اختلاف را می گیرد، بلکه می تواند اختلافات موجود را هم به صلح و آشتی و تفاهم تبدیل کند.


تگها: جنایت قتل آدم کشی انتظامی کنگاور سرهنگ براری متهم مقتول

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
قتل برادر به خاطر اختلاف خانوادگی در کنگاور

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٩-١٣٩۴, ١٢:١٠

   

پر مبحث ترین