امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

به مناسبت هفته وقف؛

نشست صنفی رئیس اداره اوقاف با فرهنگیان کنگاور برگزار شد

هم زمان با هفته وقف صبح امروز یکشنبه نشست صنفی و هم افزایی رئیس اداره اوقاف شهرستان کنگاور با فرهنگیان در ساختمان آموزش و پرورش کنگاور برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد رسول واحدی با گرامیداشت هفته وقف؛ اظهار داشت:هر صنف مي تواند متناسب با نياز روز جامعه تلاش خود را براي تبليغ و ترويج فرهنگ وقف انجام دهد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین به منظور گسترش فرهنگ وقف در همه اقشار جامه؛از برگزاری کلاس آموزشی در این رابطه خبر داد و افزود: با همکار اداره آموزش و پرورش و همت اداره اوقاف به زودی کارگاه آموزشی وقف و انفاق برای قشر مربیان و مدیران فرهنگی برگزار می شود که امیدواریم بهره برداری کافی از این کارگاه صورت گیرد.

 

وی افزود:به زودی مسابقات کشوری محفل انس با قرآن در کنگاور برگزار می شود که از آموزش و پرورش خواستار هم افزایی با اداره اوقاف وتقویت افراد مورد نظر در این مسابقات هستیم و موجب بالا رفتن سطح برنامه شود.

 

واحدی خبر از تجهیز دو مدرسه شبانه روزی به کتابخانه داد و گفت:پس از اطلاع از وضعیت دو مدرسه شبانه روزی در کنگاور که فاقد کتابخانه هستند؛تلاش خواهیم کرد که با همکاری اوقاف و یکی از موسسات آزاد در زمینه تقویت دانش آموزان؛این دو مدرسه را مجهز به کتابخانه کنیم تا در ارتقاء سطح علمی دانش آموزان تاثیر مثبت داشته باشد.

 

نشست صنفی رئیس اداره اوقاف با فرهنگیان کنگاور برگزار شد

 


تگها: هفته وقف آموزش و پرورش محفل انس با قرآن تجهیز مدارس کتابخانه رئیس اداره اوقاف واحدی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
نشست صنفی رئیس اداره اوقاف با فرهنگیان کنگاور برگزار شد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٩-١٣٩۴, ١٩:٣٩

   

پر مبحث ترین