امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

بخشدار گیلان غرب؛

گیلانغرب میزبان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور/200 دونده از سراسر کشور به گیلان غرب می ایند

بخشدار مرکزی شهرستان گیلانغرب از انتخاب این شهرستان برای میزبانی مسابقات دو صحرانوردی بزرگسالان کشور خبرداد.

 به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مطلع الفجر ،احمد احمدی گفت: گیلانغرب گزینه نخست برای برگزاری این مسابقات در نیمه اول دی ماه امسال انتخاب شده است و آمادگی لازم برای برگزاری این رویداد بزرگ را داریم.

 

 وی افزود: درنظر است مسابقات دو صحرانوردی بزرگسالان کشور با عنوان گرامیداشت سالگرد عملیات مطلع الفجر در صورت مهیا بودن شرایط آن به مدت دو روز و در هشتم دیماه  در گیلانغرب برگزار گردد.

 

 

گیلانغرب میزبان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور/200 دونده از سراسر کشور به گیلان غرب می ایند

 

احمدی ابراز داشت :با تحقق این مهم ،میزبان بیش از 200 دونده از سراسر کشور خواهیم بود.

 

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان گیلانغرب نیز در خصوص آمادگی این شهرستان برای این میزبانی مهم  گفت: سه نقطه  در محدوده این شهرستان با لحاظ نمودن چشم اندازهای طبیعی برای برگزاری مسابقه دو صحرانوردی بطول 12 کیلومتر پیشنهاد گردیده که پس از بررسی و تایید کارشناسان نقطه اصلی تعیین و اعلام خواهد شد.

 

 محمدیاری همچنین ازاغاز فالیت اردوی تیمهای ملی قایق رانی در شهرستان خبر داد و   تصریح نمود: با توجه به آبگیری سد سراب دریاچه این سد بعنوان پایگاه اردوی تیمهای ملی قایقرانی انتخاب گردیده است و بزودی فعالیت ورزشهای آبی نیز در این سد آغاز خواهد شد.

 

وی ابراز داشت: در چند ماه گذشته 6  نفر از استعدادهای  ورزشی این شهرستان در رده های مختلف سنی  به تیمهای ملی فوتبال ، فوتسال و والیبال  دعوت شده اندو امسال تیم فوتبال آبی پوشان وهمچنین نوجوانان  استعدادهای کلهر از این شهرستان بترتیب  نماینده استان در لیگ دسته 3 کشور و مسابقات نوجوانان کشور هستند.

 

 درحال حاضر 1600 ورزشکار سازمان یافته در قالب 29 هیات ورزشی در شهرستان گیلانغرب فعالیت دارند سرانه فضای ورزشی در شهرستان گیلانغرب 12 سانتیمتر است


تگها: دو صحرا نوردی گیلانغرب احمد احمدی گیلان غرب

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
گیلانغرب میزبان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور/200 دونده از سراسر کشور به گیلان غرب می ایند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٩-١٣٩۴, ١٣:۵١

   

پر مبحث ترین