امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

تکذیب شد

در کنگاور کسی بر اثر آنفلوآنزا فوت نکرده/ازشایعه پراکنی خود داری شود

امروز شایعه فوت یک زن براثر آنفلوآنزای جدید در شهر پیچیده شد که با پیگیری از رئیس مرکز بهداشت و درمان کنگاور این شایعه تکذیب شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از آفتاب کنگاور؛دکتر طاهره خزایی رئیس مرکز بهداشت در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور شایعه فوت بر اثر آنفلوآنزا در کنگاور را رد کرد و از مردم خواست که به این خبرهای کذب دامن نزنند.

 

وی وضعیت بهداشت در شهرستان کنگاور را در سطح مطلوب اعلام کرد و گفت: تعداد معدودی افراد مشکوک ابتلا به آنفلوآنزا شناسایی شده که پس از آزمایشات مورد درمان قرار گرفته اند و در حال حاضر حال عمومی آنها خوب گزارش داده شده است.

 

خزایی از آمادگی کامل برای مقابله با چنین بیماری هایی در سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: تمهیدات لازم برای مقابله و درمان این نوع بیماری برنامه ریزی شده و در صورتی که مواردی مشاهده شود درمان مناسب از طرف مراکز درمانی صورت خواهد گرفت.

 

وی افراد با سن بالا،زنان باردار که دارو نمیتوانند مصرف کنند و کودکان زیر 6 سال را بیشتر در معرض خطر دانست و افزود:توصیه میکنیم که این اشخاص موارد بهداشتی را بیشتر از بقیه افراد رعایت کنند و تا میتوانند از ابتلا به آنفلوآنزا جلوگیری کنند.

 

وی ادامه داد: تا کنون هیچ مورد فوتی  در کنگاور بر اثر این بیماری نداشته ایم و خواهشمندیم مردم فهیم نه تنها از شنیدن چنین خبرهای کذبی نگران نشوند بلکه از گسترش آن خودداری کنند چرا که بسیار بار منفی در شهروندان ایجاد میکند


تگها: آنفلوآنزا مرگ شایعه شهرستان کنگاور شبکه بهداشت

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
در کنگاور کسی بر اثر آنفلوآنزا فوت نکرده/ازشایعه پراکنی خود داری شود

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٩-١٣٩۴, ١١:۴١

   

پر مبحث ترین