امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

در شب شهادت امام رضا(ع)در کنگاور

هدف از نفوذ فضای مجازی در خانه مسلمانان از بین بردن فرهنگ،تمدن و اعتقادات است

به مناسبت شهادت امام رضا(ع) مراسم عزاداری در مسجد فاطمه(س) برگزار شد که رئیس حوزه علمیه شهرستان کنگاور طی سخنانی به آسیب شناسی فضای مجازی اشاره داشت و تصریح کرد: هدف از بین بردن فرهنگ،تمدن و اعتقادات مسلمانان است.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام علیرضا عطایی شب گذشته در مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع)  که در مسجد فاطمیه (س) کنگاور برگزار شد طی شخنانی بیان داشت: دشمنان با استفاده از فضای مجازی درصدد انحراف جوامع اسلامی و سوق دادن آن ها به سمت فرهنگ غرب و غیراسلامی هستند.

وی افزود: استکبار از طریق اینترنت و ماهواره به خانه مسلمانان نفوذ کرده و هدفش غارت فرهنگ و تمدن، از بین بردن اعتقادات  دینی و در نهایت جدایی دین از انسان می باشد.

وی از اینگونه مشکلات و معضلاتی که دامن انسان را می گیرد به عنوان مصیبت عقل یاد کرد و بیان داشت: اولین چیزی که خداوند رحمان آفرید عقل بود که بعد آن را مورد آزمایش قرار داد و عقل مطیع محض خدا شد.

امام جمعه موقت کنگاور خاطرنشان کرد: اخلاص نتیجه عقل است و ریشه ریا از بی عقلی است.

حجت الاسلام عطایی گفت: عبادت باید خالصانه باشد تا از بین نرود و در قرآن آمده که برای هیچ مومن و مومنه ای جایز نیست وقتی خدا و رسولش حکمی دادند در اطاعت از آن چون و چرا کنند.

 

 


تگها: شهادت امام رضا(ع) مسجد فاطمه کنگاور رئیس حوزه علمیه

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
هدف از نفوذ فضای مجازی در خانه مسلمانان از بین بردن فرهنگ،تمدن و اعتقادات است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٩-١٣٩۴, ١٨:۵۵

   

پر مبحث ترین