امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

امام جمعه کنگاور:

اردوغان و آل سعود نقش سرباز آمریکا و صهیونیست را بازی می کنند

رئیس جمهور ترکیه و آل سعود نقش سرباز آمریکا و صهیونیست را بازی میکنند و با حرکت در جهت خواسته های آنها منطقه ای نا آرام و بحرانی را ایجاد کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کنگاور حضور نظامی ترکیه در شمال کشور عراق را محکون کردو اظهار داشت : این حرکت نا پسند و ظالمانه ترکیه موجب ایجاد تنش در منطقه شده و در تشدید نا امنی تاثیر مضاعف داشته است.

 

ایوبی تاکید کرد : رئیس جمهور ترکیه نقش سرباز آمریکا و صهیونیست بازی میکند و با حرکت در جهت خواسته های آنها منطقه ای نا آرام و بحرانی را ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه اردوغان و آل سعود مهره های آمریکا در منطقه است  یاداور شد :در گذشته نیز شاهد بودیم که استکبار جهانی برای از بین بردن عظمت شیعه؛ رضاشاه را اجیر کرد و پس از انقلاب اسلامی برای سرنگونی این فرزند تازه متولد شده صدام حسین ها را به جنگ با ایران فرستاد و حالا هم نوبت به اردوغان و آل سعود رسیده است که اطمینان

داریم این هم به سرانجام نخواهد رسید و شکست خواهد خورد.

امام جمعه کنگاور این مستکبران مزدور را منافقان دنیای اسلام خواند و خاطرنشان ساخت : اردوغان و آل سعود بازمانده همان منافقان صدر اسلام هستند که در برابر پیامبر اسلام(ص) و امیرالمونیین(ع) صف آرایی می کردند.

امام جمعه کنگاور در ادامه با گرامیداشت هفته وقف اظهار کرد: این هفته فرصت مناسبی برای ترویج و اشاعه فرهنگ وقف به عنوان سنت حسنه بسیار پسندیده و صدقه جاریه در بین اقشار مختلف مردم است.
وی با بیان اینکه وقف برکات و کارکردهای فراوان در جامعه دارد گفت: ترویج فرهنگ وقف برای رفع مشکلات و آسیبهای جامعه بسیار مهم است.

حجت الاسلام ایوبی بیان داشت : افراد می توانند اموال خود را با توجه به شرایط روز در بحث آموزش، بهداشت، درمان، فرهنگ، دین و سایر امورات مورد نیاز جامعه به وقف اختصاص دهند.

امام جمعه کنگاور در ادامه سخنان خود به تشریح زندگانی حضرت محمد(ص)، امام حسن(ع) و امام رضا(ع) پرداخت و گفت: آموزه های قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) چراغ راه همه آزادی خواهان جهان است.

 

وی گفت: امام حسن مجتبی (ع)خود را پاسدار رسالت نبوت جدش پیامبر اکرم (ص) و فرهنگ عدالت پروری پدرش علی (ع) می دانست و برای حفظ این میراث ارزشمند و با درک عمیقی که از جامعه مسلمین آن دوران داشت صلح با معاویه را پذیرفت.

 

ایوبی به پیاده روی زائرین برای شرکت در مراسم اربعین حسینی در عراق اشاره کرد و گفت: پیاده روی عظیم شیعیان برای زیارت حضرت امام حسین (ع) خوف در دل دشمنان انداخته و موجب تزلزل دشمنان می شود.


تگها: خطبه های نماز جمعه کنگاور ایوبی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
اردوغان و آل سعود نقش سرباز آمریکا و صهیونیست را بازی می کنند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩۴, ٢٠:١٩

   

پر مبحث ترین