امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

حجت الاسلام برقراری

رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مراسمی که به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) در حسینیه و دفتر آیت الله حسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری که با حضور مسئولان و عموم مردم برگزار شد عنوان داشت: رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار سهیل سنقر امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مراسمی که به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) در حسینیه و دفتر آیت الله حسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری که با حضور مسؤولان و عموم مردم برگزار شد عنوان داشت: رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر انقلاب همواره تأکید فراوانی به اجرا کردن سبک زندگی اسلامی داشته است، کسانی که ایمان به خدا و روز قیامت دارند و همواره به یاد خداوند می باشند، پیامبر اکرم (ص) را الگو و سرمشقی برای خود میدانند.

 

 

وی در ادامه افزود: مبنای تبلیغ دینی پیامبر و مشی آن بر اساس رحمت، عطوفت و دلسوزی پدرانه بود و همواره در حق اصحابش دعا می کردند و این نشان دهنده اوج محبت رسول اکرم (ص) در حق اصحاب و امتش می باشد.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقر تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) فضائل اخلاقی را در جامعه زنده نگاه می داشت و کسانی که مجاهد در جنگ بدر بودند پیامبر آن ها را تکریم می کرد و این بدان معنا است که صاحبان فضیلت در جامعه باید تکریم شوند و به فراموشی سپرده نشوند.

 

 

استاد اخلاق با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، ابراز کرد: نباید شهدا و امام خمینی (ره) در پیچ و خم زندگی فراموش شوند زیرا ارزش های کاذب جای فضائل اخلاقی را خواهند گرفت.

 

 

حجت الاسلام برقراری عنوان داشت: پیامبر اکرم (ص) متواضع و خاکسار و به معنای واقعی عبد خدای سبحان بود، با این که تمامی فضائل و کمالات اخلاقی را دارا و اشرف کائنات بود اما تمامی کردار رفتارش همانند عبد بود

 

 

وی در پایان ابراز کرد: پیامبر اکرم (ص) هیچ امتیازی را برای خودش در نظر نمی گرفت، سهم خواه نبود و به خویشان و بستگانش نیز امتیازی قائل نمی شد و این ها همگی آموزه های ارزشمندی از رسول اکرم (ص) می باشد که این منش و فضائل اخلاقی نیز در وجود رهبر معظم انقلاب وجود دارد.

 

رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است

 

 

رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است

 


تگها: حجت الاسلام برقراری امام جمعه شهرستان سنقر سنقروکلیایی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
رسول خدا کامل ترین الگو برای مسلمانان جهان است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩۴, ١٣:١٨

   

پر مبحث ترین