امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

نماینده مردم سنقر در خصوص پیگیری مطالبات مردمی به وزیر نفت و رئیس سازمان مدیریت تذکر کتبی داد

محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در خصوص تامین سوخت مورد نیاز مردم شهرستان و همچنین پرداخت خسارت سرمازدگی کشاورزان و باغداران به وزیر نفت و رئیس سازمان مدیریت تذکر کتبی داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از محمد ابراهیم محبی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر از تذکر کتبی به وزیر نفت در خصوص تامین نفت سفید مورد نیاز روستائیان شهرستان سنقر و کلیایی با توجه به سردسیر و کوهستانی بودن این شهرستان و همچنین موج سرما و بارندگی های اخیر خبر داد.

 

وی اظهار داشت: در این تذکر از وزیر نفت خواسته شده با توجه به موارد فوق دستورات لازم در خصوص تامین نفت سفید و سوخت مایع مردم شهرستان و به ویژه روستائیان آن در زمانی کوتاه داده شود.

 

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی همچنین از تذکر کتبی به دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص علت تاخیر پرداخت خسارت سرمازدگی به کشاورزان و باغداران سنقری خبر داد.

 

محبی گفت: برآورد خسارت سرمازدگی در استان کرمانشاه ۱۵۰ میلیارد تومان و در شهرستان سنقر ۶۰ میلیارد تومان بوده که تائید آن توسط سازمان مدیریت بحران انجام گرفته است.

 

وی افزود: علی رغم این موضوع هنوز خسارت مورد نظر تامین و پرداخت نشده است که با ارائه تذکر کتبی به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواستار رسیدگی به این موضوع شدیم.


تگها: محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر سنقروکلیایی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
نماینده مردم سنقر در خصوص پیگیری مطالبات مردمی به وزیر نفت و رئیس سازمان مدیریت تذکر کتبی داد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٩-١٣٩۴, ١٢:٢۶

   

پر مبحث ترین