امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

سردار آزادی :

بزرگترین خصلت شهدا این بود که تردید نکردند/ فتنه 88در واقع طغیان اشرافیت بر مردم سالاری بود/آمریکای امروز همان عهد شکن دیروز است

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور در مراسم یادواره شهدای شهرستان هرسین گفت: فتنه 88در واقع طغیان اشرافیت بر مردم سالاری بود، اشرافیتی که امروز دست بر نداشته است و در گوشه و کنار کشور نفوذ کرده است.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار دیوانگاه، سردار آزادی معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور در مراسم یادواره شهدای شهرستان هرسین  اظهار داشت مجلس و محفل شهید مجلس انس و ذکر و کلاس درس است و در حقیقت ما در این مکان جمع می شویم که بیاموزیم پیام شهدا را و آن را انتقال دهیم.

 

وی با اشاره به حال و هوای رزمندگان در شب های عملیات افزود شب های عملیات یکی از اتفاقات خوبی که در بین رزمندگان می افتاد عهد و پیمان و شفاعت برای فداکاری بود.

 

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد شهدا با اقتدا به مولای خود حضرت اباعبدالله الحسین(ع)پیمان فداکاری و جانبازی در راه حق بستند و به عهد خود وفا کردند.

 

سردار آزادی با اشاره به خصلت ولایتمداری محض در رفتار شهدا اظهار داشت شهدا به رهبر خود اطمینان داشتند و از او تبعیت می کردند که این موضوع را می توان در وصیت نامه شهدا دید که در کنار سفارش به دین و سنت الهی و قرآن ما را به ولایتمداری و پیروی از امام خود دعوت می کردند و بزرگترین خصلت شهدا این بود که تردید نکردند.

 

 

وی با اشاره به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور افزود امروز جوانان ما با حضور در این مناطق از آنجا بازدید می کنند و در واقع شرف این مناطق به جوانانی است که در آنجا شهید شده اند.

 

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور در ادامه خاطرنشان کرد امروز در دنیایی زندگی می کنیم که آمریکاییها  غربی ها از زر و زرو گذشته اند و به تزویر روی آورده اند و نفوذ را در دستور کار قرار داده اند و فهمیده اند که این ملت در مقابل زر وزور سر تسلیم فرود نمی آورد.

 

سردار آزادی  با اشاره به فتنه های سال 78 و 88 اظهار داشت فتنه گران  فتنه را به راه انداختند ولی مردم با بصیرت خود آنها را سرجای خود نشاندند

 

وی افزود فتنه 88در واقع طغیان اشرافیت بر مردم سالاری بود، اشرافیتی که امروز دست بر نداشته است و در گوشه و کنار کشور نفوذ کرده است.

 

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور خاطرنشان کرد آمریکای دیروز بد بود ولی امریکای بعد از مذاکره امروز خوب شده است!!!؟ اینطور نیست چرا که امریکای امروز همان عهد شکنی است که در ازای گروگانها قرار بود اموال ملت ایران را پس دهد ولی اینکار عملی نشد.

 

سردار آزادی در ادامه اظهار داشت امریکا امروز با دستکش مخملی جلو آمده و دنبال نفوذ است و بوسیله تهاجم فرهنگی می خواهد باورهای این ملت را از آنها بگیرد.

 

وی با اشاره به نقش امریکا در حضور داعش در منطقه افزود بزرگترین هدف امریکا از ایجاد داعش در منطقه ایجاد دو دستگی بین مسلمانان و حفظ صهیونیست است.


تگها: سردار آزادی, یادواره شهدا, شهرستان, هرسین

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بزرگترین خصلت شهدا این بود که تردید نکردند/ فتنه 88در واقع طغیان اشرافیت بر مردم سالاری بود/آمریکای امروز همان عهد شکن دیروز است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٩-١٣٩۴, ١١:٣٠

   

پر مبحث ترین