امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

سه کتاب دانشگاهی توسط استاد سنقری تألیف و ثبت کشوری شد

وحید فرهنگیان یکی از اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان سنقر موفق شد زمینه آماده‌سازی و چاپ سه کتاب دانشگاهی را فراهم نماید که اساتید ، کارشناسان ، جامعه حسابداری و مالی ایران از این منابع استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار سهیل سنقر یکی از اساتید دانشگاهی شهرستان سنقروکلیایی موفق شد سه کتاب دانشگاهی را تألیف و به ثبت کشوری برساند.

 

 

وحید فرهنگیان در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار داشت : خدای منان را سپاسگزارم که این توانایی را در بنده نهاد که زمینه آماده‌سازی و چاپ کتاب را فراهم نمایم که اساتید ، کارشناسان ، جامعه حسابداری و مالی ایران از این منابع استفاده نمایند.

 

 

وی ادامه داد : ویژگی‌های کتاب های تألیفی اینجانب که این منبع را از سایر منابع موجود در بازار متمایز می‌سازد به‌شرح زیر است :

 

 

* کلیه سرفصل‌های مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی به تفکیک موضوع  و با متنی روان و سلیس همراه با سوالات و تست تشریح گردیده است.

* جامع و کامل بودن سرفصل‌های ارائه شده در کتاب نسبت به سایر کتابهای  چاپ شده در بازار

* ارائه مثال‌های جامع در هر فصل که کلیه نکات مربوط به فصل را دارا باشد

* در پایان هر فصل ابتدا سوالات تستی  مؤلف سپس تمرینات مربوط به همان فصل ارائه گردیده است

* مفید و جامعه بودن کتاب برای سایر دروس رشته حسابداری

* استفاده از منابع مختلف لاتین در مورد مطالب فصل

* استفاده از منابع مختلف داخلی معتبر

* منبع کنکور کارشناسی ارشد و آزمون های استخدامی

 

 

فرهنگیان خاطر نشان کرد : کوشش مؤلفین در تدوین و آماده‌سازی کتاب در جهت مفید و مؤثر و جامع بودن این مجموعه برای اساتید و دانشجویان دوره کارشناسی رشته حسابداری و داوطلبان ورود به مقطع کارشناسی ارشد بوده است و از آنجا هر کتابی خالی از اشکال و اشتباهات چاپی و ... نمی‌باشد لذا از کلیه عزیزان اساتید ، دانشجویان و مشتاقان به علم حسابداری صنعتی تقاضا کمک در جهت رفع کمبودی و نواقص و اشتباه را خواستارم.

 

 

وی با بیان اینکه عضو انجمن اهل قلم ایران، انجمن حسابداری ایران، حسابداری مدیریت ایران، حسابرسی داخلی ایران نیز می باشم افزود : هم اکنون نیز 2 کتاب دیگر اینجانب در حال آماده سازی برای چاپ و ارائه در بازار می باشد.

 

 

این استاد دانشگاه پیام نور سنقر در پایان بیان داشت : لازم می‌دانم از کلیه کسانی که مشوق اینجانب در چاپ و آماده‌سازی کتاب بوده‌اند کمال تشکر و قدردانی را می‌نماییم و کتب تالیفی خود را به پدر و مادرم که برای اینجانب بسیار زحمت کشیده اند تقدیم می کنم .

 

سه کتاب دانشگاهی توسط استاد سنقری تألیف و ثبت کشوری شد

 

 


تگها: وحید فرهنگیان استاد دانشگاه تالیف کتاب ثبت کشوری سنقروکلیایی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
سه کتاب دانشگاهی توسط استاد سنقری تألیف و ثبت کشوری شد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٩-١٣٩۴, ١٢:۴٠

   

پر مبحث ترین