امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

یاور محمدی

استفاده از ظرفيت مردم در مديريت بحران بسيار ضروري است

فرماندار شهرستان هرسین گفت: استفاده از ظرفيت مردم در مديريت سوانح بسيار ضروري به نظر مي رسد و بايد با ارتقاء سطح آگاهي و مهارت هاي عمومي كه بر مبناي وضعيت جغرافيايي و فرهنگ منطقه است حضور مردم را تقويت كرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از محمدي فرماندار هرسين در در مراسم دوره تخصصي سرپناه ، اسكان موقت و اردوگاه حلال احمر شهرستان اظهار داشت برگزاري دوره ها بايد بر اساس نيازها و شرايط خاص جغرافيايي و جمعيتي منطقه باشد.

وي افزود  استفاده از ظرفيت مردم در مديريت سوانح بسيار ضروري به نظر مي رسد و بايد با ارتقاء سطح آگاهي و مهارت هاي عمومي كه بر مبناي وضعيت جغرافيايي و فرهنگ منطقه است حضور مردم را تقويت كرد.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد با توجه به اينكه امدادگران و نجاتگران جمعيت هلال احمر با آمادگي قبلي با حوادث و بحران ها روبرو مي شوند مي توانند با جديدت بيشتري بحران را مديريت كنند و از بروز حوادث بعدي نيز جلوگيري به عمل آورند.

محمدی در ادامه اظهار داشت  بايد فرهنگ سازي مناسب  زمينه حضور هرچه بيشتر همه آحاد مردم در دوره هاي آموزشي را فراهم شود .

وي افزود با توجه به قرارگيري شهرستان هرسين در محور هاي مواصلاتي مهم و كرديدور شمال به جنوب و امكان وقوع حوادث و تصادفات رانندگي در مسير هاي مربوط به شهرستان ، نيروهاي جمعيت هلال احمر بايد هميشه در حالت آماده گي كامل باشند و ضمن برگزاري مانور هاي گسترده نقش فعال و برجسته خود را بيش از پيش نشان دهند.

فرماندار شهرستان  در پايان خواستار برگزاري دوره هاي آموزشي در روستاها و محله هاي مختلف سطح شهر شد .

 


تگها: دوره تخصصی, اسکان موقت, هرسین

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
استفاده از ظرفيت مردم در مديريت بحران بسيار ضروري است

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٩-١٣٩۴, ١١:۴٣

   

پر مبحث ترین