امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

یاور محمدی:

گاز رساني به 54 روستا در سال 94 – 95 با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال

فرماندار شهرستان در كميته پيگيري پروژه هاي عمراني هرسين از گاز رساني به 54 روستا در سال 94 – 95 با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار دیوانگاه، یاور محمدي فرماندار شهرستان در كميته پيگيري پروژه هاي عمراني شهرستان هرسين ضمن تأكيد بر حل مشكل فوري پروژه هاي عمراني از گاز دار شدن 54 روستا با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال خبر داد و گفت توسعه و ارائه خدمات به مناطق روستايي از اولويت هاي مهم دولت است .

وی افزود  پروژه هاي عمراني ، آباداني و توسعه زيرساختهاي كشور را به همراه دارند و لذا ادارات مديرت لازم در صرف هزينه ها و استاندارد بودن پروژه ها را داشته باشند و از هدر رفتن منابع جلوگيري كنند و ضمن نظارت بر فعاليت پيمانكاران گزارشات خود را بصورت ماهانه به فرمانداري ارائه کنند.

فرماندار شهرستان در ادامه تصریح کرد عمليات تعمير و تجهيز مجتمع فرهنگي هنري هرسين نيز تا يك ماه ديگر به اتمام خواهد رسيد و براي توسعه و تجهيز آن يك ميليارد ريال اختصاص داده شده است .

فرماندار هرسين در پايان اظهار داشت 2 سالن ورزشي سقف بلند ، پژوهش سراي دانش آموزي ، مجتمع آبرساني پاسار ، دهكده فني و حرفه اي و تعريض جاده هرسين به پليس از مهمترين پروژه هاي عمراني شهرستان هرسين هستند.


تگها: پروژه های عمرانی, گاز رسانی, هرسین

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
گاز رساني به 54 روستا در سال 94 – 95 با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٩-١٣٩۴, ٠٨:۵۵

   

پر مبحث ترین