امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

یاور محمدی: شهرداري و ارگان هاي مربوطه از صدور مجوز براي صنوف مزاحم در محيط شهري خودداري کنند

با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان جلسه ساماندهي مشاغل مزاحم و آلاينده در هرسین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار دیوانگاه، ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در اين جلسه اظهار داشت با توجه به تقاضاهاي مكرر شهروندان و ساماندهي فضاي شهري در جهت جلوگيري از فعاليت صنوف مزاحم و آلاينده شهرداري بر اساس بند 20 ماده 55 قانون شهرداريها مكلف به ساماندهي مشاغل آلاينده و مزاحم است.

 

وی افزود مشاغل بر اساس نيازهاي مردم و جامعه و طبق موازين قانوني بوجود مي آيند ولي اگر در مكاني كه با استاندارد هاي شهري مطابقت نداشته باشد قرار گيرد باعث ايجاد آلودگي صوتي و زيست محيطي خواهد شد و نارضايتي شهروندان را بدنبال خواهد داشت .

فرماندار هرسين ادامه داد شهرداري و ارگان هاي مربوطه بايد از صدور مجوز فعاليت براي اين قبيل صنوف كه طبق قوانين مشخص شده اند در محيط هاي شهري و عمومي خودداري نمايند .  

محمدی در ادامه از شبكه بهداشت و درمان خواست ضمن شناسايي و برخورد با مشاغل آلاينده فهرست اين مشاغل را جهت اقدامات بعدي به شهرداري هرسين ارائه کنند.

اختصاص و معرفي زمين جديد براي صاحبان اين مشاغل ، ساماندهي زمين هايي كه در سالهاي گذشته به صاحبان اين مشاغل واگذار شده ،ارائه خدمات عمومي اعم از راه دسترسي ، آب ؛ برق ، تلفن، گاز به زمينهاي مذكور از ديگر مسائل مطرح شده توسط فرماندار هرسين بود.


تگها: ساماندهی, مشاغل مزاحم, هرسین

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
یاور محمدی: شهرداري و ارگان هاي مربوطه از صدور مجوز براي صنوف مزاحم در محيط شهري خودداري کنند

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٩-١٣٩۴, ٠٩:٣٢

   

پر مبحث ترین