امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

در دوران دفاع مقدس؛

بسیجی سنقری که 3 سال مفقودالاثری خود را در زندانهای تکریت عراق سپری کرد

بروز شده : ٨-٠٩-١٣٩۴, ٠٩:١٢    نسخه چاپی    
در ادامه مطلب گفتگویی خواهیم داشت با یکی از جانبازان شهرستان سنقروکلیایی که در لبیک به ندای حضرت امام (ره) در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کرد و در جریان نبرد رو در روی، با دشمن جنگيد و پس از مقاومت به اسارت نیروهای رژیم بعثی عراق درآمد که پس از 3 ...

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از علیرضا خادمی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار داشت : در سال 1366 در لبیک به ندای حضرت امام (ره) و در راستای دفاع از اسلام و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کردم.

 

 

وی در ادامه بیان داشت : در جریان نبرد رو در روی، با دشمن جنگيدم و پس از مقاومت به اسارت نیروهای رژیم بعثی عراق درآمدم که به مدت 3 سال مفقودالاثر بودم.

 

 

خادمی افزود : پس از 8 سال دفاع مقدس و پیروزی رزمندگان ایران و مقاومت و ایستادگی مردم ولایت مدار، درسال 1369 با افتخار به میهن اسلامی بازگشته و با شروع خدمت در فرمانداری سنقروكليايي همزمان در سنگر علم آموزی مشغول ادامه تحصیل شدم.

 

 

جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس با بیان خاطراتی از دوران اسارت در زندان تکریت عراق گفت : گرچه این دوران از نظر جسمی و روحی بسیار سخت و طاقت فرسا بود اما با توسل به خداوند و قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت در راه رسیدن به هدف و آزادگی این دوران را پشت سر گذاشته و با سربلندی به میهن اسلامی بازگشتند.

 

 

علیرضا خادمی، اقتدار، سربلندی و امنیت کنونی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون امام راحل، رهنمودهای مقام معظم رهبری، خون پاک شهیدان والامقام  و جانفشانی جانبازان و آزادگان سر افراز و مردم  ايثارگر و  خانواده های محترم آنها دانست و گفت : امروز هم به عنوان سرباز و بسيجی آماده خدمت به نظام و ولايت و رهبری هستیم.

 

	بسیجی سنقری که 3 سال مفقودالاثری خود را در زندانهای تکریت عراق سپری کرد

 


تگها: در دوران دفاع مقدس بسیجی سنقری علیرضا خادمی زندانهای تکریت مفقودالاثری

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بسیجی سنقری که 3 سال مفقودالاثری خود را در زندانهای تکریت عراق سپری کرد

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٩-١٣٩۴, ٠٩:١٢

   

پر مبحث ترین