امروز دوشنبه ٣ مهر ١٣٩۶

با بداخلاقی انتخاباتی در فضای مجازی برخورد می‌شود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرماشناه، سردار منوچهر امان اللهی در مراسم صبحگاه انتظامی گفت: ناجا با توجه به وظیفه ذاتی و قانونی که بر عهده دارد، نسبت به تامین امنیت انتخابات و برخورد با تخلفات انتخاباتی عمل خواهد کرد.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه رعایت اخلاق انتخاباتی را از سوی تمامی نامزدها ضروری دانست و افزود: نیروی انتظامی به ویژه پلیس فتا بر فضای مجازی نظارت داشته و ضمن رصد تمامی فعالیت‌های انتخاباتی دراین فضا، در صورت مشاهده هر نوع بداخلاقی انتخاباتی برخورد خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: همه نیروهای پلیس استان با لایه‌‎های مختلف تعریف شده در پوشش ترافیکی، امنیتی و انتظامی حضور پررنگی در روز انتخابات خواهند داشت.

 

وی با بیان اینکه پلیس در انتخابات بی‌طرف است، اظهار کرد: پلیس ضمن فرا جنانی عمل کردن، بی طرفی کامل خود را در برگزاری انتخابات حفظ می‌کند.

 

وی با بیان اینکه همه تمهیدات برای حفظ امنیت انتخابات در استان اندیشیده شده است، گفت: تمامی کارکنان ناجا باید از هرگونه موضع گیری و جانب داری خودداری کرده و از حضور در ستادهای انتخاباتی داوطلبان اجتناب کنند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که انتخاباتی سالم و در شان نظام جمهوری اسلامی و در برگیرنده و تامین کننده منویات مقام معظم رهبری و انتخاباتی سالم و در چارچوب قانون برگزار شود.

 

این مقام انتظامی با اشاره به راه اندازی قرارگاه امام علی(ع) در انتظامی استان و انجام هماهنگیهای لازم با سایر دستگاه‌ها، گفت: نیروی انتظامی قبل از انتخابات، حین انتخابات و پس از انتخابات با همکاری سایر دستگاه‌های نظامی و انتظامی برای ایجاد نظم و امنیت، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

امان اللهی افزود: باید همه فرماندهان و کارکنان تلاش خود را برای فراهم ساختن بستر مناسب برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بکار گیرند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در انتخابات پیش رو پلیس ضمن تامین امنیت کامل با تمام توان و نیروی خود از ظرفیت پلیس افتخاری برای تامین امنیت استفاده خواهد کرد.

 

انتهای پیام


تگها: بداخلاقی انتخاباتی, فضای مجازی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
با بداخلاقی انتخاباتی در فضای مجازی برخورد می‌شود

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩۴, ١۵:١٠

   

پر مبحث ترین