امروز پنجشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩۶

بعثت کرمانشاه در انتظار معجزه برای صعود/ مصاف با قعرنشین

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در دو هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال به نوعی معجزه برای صعود نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مهر، هفته ماقبل پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال روز سه شنبه ۲۷ بهمن ماه به صورت  همزمان در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد.

بعثت کرمانشاه که در گروه نخست این رقابت ها قرار دارد و پس از شکست هفته گذشته مقابل نیروی زمینی تا حد زیادی شانس صعود خود به مرحله نهایی مسابقات را از دست داد در این روز به مصاف تیم قعرنشین غدیر هشتگرد که تنها یک امتیاز در این فصل کسب کرده خواهد رفت.

اختلاف ۵ امتیازی بعثت با نیروی زمینی در ۲ هفته به پایان رقابت ها صعود نماینده کرمانشاه را با اما و اگرهای زیادی رو به رو کرده و صعود این تیم به نوعی معجزه نیاز دارد.

در جدول این گروه هم اکنون تیم های اکسین البرز و شهرداری بندرعباس به ترتیب با ۳۳ و ۳۲ امتیاز در رده های اول و دوم هستند و نیروی زمینی نیز با ۳۰ امتیاز در مکان سوم قرار داشته و این ۳ تیم از شانس بالایی برای صعود از گروه برخوردارند.

پس از این تیم ها نیز برق نوین شیراز و بعثت کرمانشاه با ۲۵ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رده های چهارم و پنجم هستند و صعود آنها به دور بعد بسته به اما و اگرهای بسیاری است.

این دو تیم البته امیدوار هستند نیروی زمینی در این هفته مقابل تیم صدرنشین اکسین البرز شکست بخورد تا در صورت پیروزی احتمالی آنها کار به هفته پایانی کشیده شود.

در هفته پایانی رقابت ها نیز نیروی زمینی در دیداری خارج از خانه به مصاف شهرداری کاشان خواهد رفت و بعثت کرمانشاه نیز میزبان تیم هم امتیاز خود در جدول یعنی برق نوین شیراز خواهد بود.

حال باید منتظر بود و دید معجزه ای که بعثت کرمانشاه در انتظار آنست در دو هفته پایانی اتفاق خواهد افتاد و این تیم به مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال صعود خواهد کرد؟!


تگها: تیم فوتبال بعثت کرمانشاه, لیگ دسته دوم فوتبال

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بعثت کرمانشاه در انتظار معجزه برای صعود/ مصاف با قعرنشین

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩۴, ١٢:٠۵

   

پر مبحث ترین